De bedste Celebrity Instagrams fra Labor Day Weekend – Celebrity Labor Day Photos

Denne weekend markerer uofficiel slutningen af ​​sæsonen, som vi alle er klokker i vores sidste par feriedage, og suger solens solstråleres sidste stråler, inden vi går hen til efteråret. Stjerner og supermodeller gør også det meste af den lange ferie – og deler de nødvendige bikini / strand / cocktailbilleder fra deres Labor Day-festligheder. Se her alle de bedste celeb #LDW snaps på Instagram.

Reese Witherspoon

Dagens #LaborDay stil ….. Rød, Hvid …. og BBQ ??? !!! (Courtesy @draperjamesgirl). Håber du nyder slutningen af ​​sommeren. xo

Et indlæg deles af Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) den

Kate Hudson

God arbejdsdag ✌️�� #NYC #ThanksToBearForGettingMeOverMyFearOf �� #LDW #Werk #GirlsOnTour #MyLoveForThisCityIsBoundless #Frank #Sinatra #CouldntHjælpe mig selv ����

Et indlæg delt af Kate Hudson (@katehudson) den

Alessandra Ambrosio

Gør dig klar til festen �������� @vocodrink #labordayweekend #fun #foreveronvacation

Et indlæg delt af Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) den

Ice Ice Baby ������ #calilife #malibu

Et indlæg delt af Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) den

Kendall Jenner

Et indlæg delt af Kendall (@kendalljenner) den

Gisele Bündchen

og mit hjerte smelter … # biggestlove # family❤️❤️❤️ e meu coração se derrete #amormaior # família

Et indlæg delt af Gisele Bündchen (@gisele) den

Gigi Hadid

Gigi via Joe Jonas snapchat.

Et indlæg delt af Gigi Hadid (@justgigihadid) den

Slutningen af ​​en utrolig 3 dages værd at fejre @cullysmoller Så stoked, kunne fam være sammen i weekenden. Tak @ Samuelkrost for alt

Et indlæg delt af Ellery Smoller (@ellerysmoller) den

Jessica Hart

Det er alle folk ✌��️

Et indlæg delt af Jessica Hart (@ jesshart) den

Bella Hadid

Smileeeeeyyyys!

Et indlæg delt af �� (@bellahadid) på

Chrissy Teigen

Stranddag med @laurenmakk!

Et indlæg delt af chrissy teigen (@chrissyteigen) på

Alexa Chung

Turf.

Et indlæg delt af Alexa (@alexachung) den

Blake Lively

Det her. Happened. … Og så faldt jeg på mig en dobbelt s resten af ​​dagen. Men ingen har brug for at vide det. �� ���� �� #TheEmojiAndIHaveTheSameBoard !!!! ��

Et indlæg delt af Blake Lively (@blakelively) on

Annonce – Fortsæt læsning nedenfor

Solange Knowles

Bella Thorne

det er alt sol og spil, indtil nogen får solskoldning

Et indlæg delt af BELLA (@bellathorne) den

Annonce – Fortsæt læsning nedenfor
Annonce – Fortsæt læsning nedenfor

At være glad på det lykkeste sted på jorden

Et indlæg delt af BELLA (@bellathorne) den

Rachel Zoe

Mangler mine solnedgangsture med mine engle ❤️❤️ #Skylermorrison #kaiusjagger #motherofboys #memories #mommymoments #summerisover #familyiseverything xoRZ

Et indlæg delt af Rachel Zoe (@rachelzoe) den

Annonce – Fortsæt læsning nedenfor

Olivia Palermo

søndage

Et indlæg delt af Johannes Huebl (@johanneshuebl) den

����Happy Holiday weekend ���������������������������������� #itsaWrap #lastWeekendOfSummer @johanneshuebl @oliverseeden @marcosfecchino @gabrielasalvado @davidmillerofficial @nausheenshah @brynpoulos ��Loved en anden sommer leje med @airbnb #happyrenter

Et indlæg delt af Olivia Palermo (@oliviapalermo) den

Annonce – Fortsæt læsning nedenfor
Annonce – Fortsæt læsning nedenfor

Emmy Rossum

sol, himmel og vinstokke

Et indlæg delt af Emmy Rossum (@emmy) den

Laverne Cox

#ImpromptuFireIslandPhotoShoot skudt af @jonofreedrix #TransIsBeautiful

Et indlæg delt af laverne cox (@lavernecox) den

Annonce – Fortsæt læsning nedenfor

Ashley Benson

Glad #laborday luvs! ❤️❤️ #merica

Et indlæg delt af Ashley Benson (@ashleybenson) den

Gigi og Bella Hadid

gigi via Bellas snapchat

Et indlæg delt af Gigi Hadid (@justgigihadid) den

Annonce – Fortsæt læsning nedenfor
Annonce – Fortsæt læsning nedenfor

Hilary Duff

��✌��️��☀️��

Et indlæg delt af Hilary Duff (@hilaryduff) den

Kelly Osbourne

Jeg har ikke en tendens til at elske at være i solen. Jeg kan ikke tro, jeg gjorde det 3 dage på stranden !!!! ����������������

Et indlæg delt af Kelly Osbourne (@kellyosbourne) den

Følg Marie Claire på Instagram for de seneste celebnyheder, smukke billeder, sjove ting og en insider POV.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map