Kako Style Ponchos – načina da nose Ponchos

1. Dakle, ne moramo nositi hlače.

slika

Mitchell McLennan

Stara mornarica Geo-Pattern Poncho-Sweater, 49,94 dolara, oldnavy.com; Stara mornarica Fedora od vune, $ 19.94, oldnavy.com; Oprema Oscar Cashmere Turtleneck Sweater, $ 320, net-a-porter.com; Jill Stuart Zoe bijela kožna suknja, jillstuart.com; Stuart Weitzman Lowland Boot, 798 dolara, stuartweitzman.com; Jennifer Fisherov cilindarski prsten, $ 290, jenniferfisherjewelry.com.

Olivia Palermo je nosila veoma sličnu odjeću, tako da je idući sans hlače zapravo pokret * elegantan. Pokrivena gornja polovica, samo vidljiva polica, i čizme na koljenu pogoduju pravilnu ravnotežu udobnog i udobnog nošnje u kući.

2. Ako iznenada morate preskočiti grad, imate sirovine za improviziranu vezicu na leđima, a štap nije uključen.

3. Dakle, ne moramo staviti zimske kapute, pa stoga još nije zima.

slika

Mitchell McLennan

Old Navy Faux-Wool Otvoreni Ponovni Ponuda, 39,94 dolara, oldnavy.com; Stara mornarica s likovima Pixie Chinos, $ 19.97, oldnavy.com; Old Navy Faux-Leather Dot-ispisni remen, $ 14, oldnavy.com; Derek Lam 10 Crosby Longaneeve bluza, $ 395, dereklam.com; Blk Dnm kožna jakna, $ 995, blkdnm.com; Charlotte Olympia Dawn Stanovi, us.charlotteolympia.com; Illesteva Milan III sunčane naočale, $ 300, illesteva.com.

Tvoj najbolji suučesnik u samozavaravanju? Poncho, koji se, kada je prekriven nad vašom sigurnošću kožnog moto jakta, postaje dovoljno toplo za prilično svaku klimatsku situaciju iznad 40 stupnjeva. (Nemojte me citirati o tome.)

4. Za prijevoz vina, vrećice veličine obitelji Cheez-Its, itd. U tajnosti.

Pro tip: Uzmite slamku. Umetnite u bočicu. Slama slatke kroz vratnu rupicu ponca u usta. Uživati.

5. Oni su strašno slikoviti.

slika

Mitchell McLennan

Old Navy Poncho Wrap, 32,94 dolara, oldnavy.com; Ji Oh Emoji Sweater, $ 500, barneys.com; Stara mornarica Mid-Rise Rockstar Skinny konopci, 34,94 dolara, oldnavy.com; Stara mornarica Faux-Leather Pramčani pojas, $ 18, oldnavy.com; Trademark Stripe Turtleneck, $ 198, www.trade-mark.com; Illesteva Boca Amber Sunglasses, $ 220, illesteva.com, trener Betty Loafer, $ 295, coach.com.

Uh, sada imam nekontroliranu želju da odem jabučno brušenje i kuglanje u savršeno stožaste listove lišća s L.L. Bean modelom.

6. Bolje za izlaganje vrećice / radeći Taylor Swift ručni zglob.

To je prilično klaustrofobno za vašu pričvršćenu ruku ako pokušavate nositi križnog tijela dok nosite ponču, pa je ovo vrijeme da izbaciš svoju klauzulu trofeja ili torbu s gornjom rukom. Uskladite svoj šal od pom-pom sa svojim trapericama na vašu pladnju koja nije predložena.

7. Kada se osjećate loše, možete jednostavno staviti ruke na strane.

Buka i zuji također mogu pomoći ako je vaš dan uistinu strašan.

8. Tako možemo nositi udobne “ništa” odjeće ispod, ali još uvijek izgledamo odjeveni.

slika

Mitchell McLennan

Old Navy Faux-Wool Otvoreni Ponovni Ponuda $ 39.94, oldnavy.com; Jill Stuart Flore suknje kratke hlače, jillstuart.com; Old Navy Pelt Floppy Hat, 19,94 dolara, oldnavy.com; Jill Stuart Patricia Turtleneck, jillstuart.com; Sandro Amata torba, $ 410, us.sandro-paris.com; Stvari koje držimo Pia Cuff, $ 156, ttwkjewelry.com; Dream kolektivni Twin Cloud Ring, 270 dolara, dreamcollective.com; Dream Collective Pyramid Ring, 340 dolara, dreamcollective.com; Jennifer Fisher dvostruki prsten, 340 dolara, jenniferfisherjewelry.com; Jennifer Fisher Bow Ring, $ 280, jenniferfisherjewelry.com.

Jednom je netko u nekom časopisu odabrao kapu od lijevka, pokriven obrubom za Gwyneth Paltrow da se nosi preko jednostavne crne “ništa” haljine. Svi ostali puta, otišli smo na posao i događaje u osnovi, ali s komfornim komadom na vrhu tako da je sve svatko obavijesti.

9. Ovaj mem, kojeg možete ponovo stvoriti kad god poželite.

10. Kamufliranje bilo kakvih fizičkih dokaza sinoćnjeg drinčica.

Limunska voda i Ardha Matsyendrasana nisu odgovor. Ponci su odgovor.

Slijedite Marie Claire na Instagramu za najnovije vijesti, lijepe slike, smiješne stvari i inspiraciju POV.