Amazing Celebrity Mashup Fotografije

U panteonu slavnih mashup fotografija, umjetnik Gesichtermix je kralj. Neusiljeno miješanje nekih od najprepoznatljivijih lica na svijetu, vješti photoshopper pokazuje što će ljubavna djeca pojedinih zvijezda izgledati i dopustite mi da vam kažem da je genski bazen u redu (dobro, osim Emme Watson i Russell Brand, eek !).

Neki od njih su jednostavni za označavanje, ali drugi čine zabavnu igru. Koliko ih možete prepoznati?

Paris Hilton i Kim Kardshian mješoviti #parishilton #kimkardashian #kimkardashianwest #kuwtk #gesichtermix #facemix #kimkardasian #kimkadashian #kimkardaschian #morpher #itgirl #mashup #celebritymashup #thekardashians #keepingupwiththekardashians #blonde

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Oprah i Beyoncé mješoviti #oprah #beyonce # beyoncé #beyonceknowles # beyoncéknowles #oprahwinfrey #gesichtermix #facemix #morpher #photoshop #mashup #celebritymashup #ophra #ophrah

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Christoph Waltz i Benedict Cumberbatch mješoviti # christophwaltz # christophwalz #benedictcumberbatch #benediktcumberbatch #sherlock #sherlockholmes #actor #austrianactor #britishactor #germanactor #schauspieler #gesichtermix #facemix #morpher #mashup #photoshop #cumberbatch #smaug #khan #hanslanda

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Rihanna pomiješana s Katy Perry #rihanna #katyperry #photoshop #gesichtermix #facemix #mashup #morpher PS: Oprostite za plave zube! To se dogodilo kad sam pokušao odgovarati bojama kože. Naučit ću iz takvih pogrešaka.

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Ewan McGregor i Colin Firth pomiješani su #ewanmcgregor #colinfirth #actor #gesichtermix #facemix #morpher #photoshop #mashup #ewanmacgregor #uhanmcgregor

Post koji dijeli @ gesichtermix na

George Clooney pomiješan s Tomom Hanksom #georgeclooney #tomhanks #clooney #hanks #actor #actors #facemix #gesichtermix #gesichtsmix #martinwoithe #photoshop

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Steven Spielberg pomiješan s Woody Allen #stevenspielberg #woodyallen #spielberg #facemix #gesichtermix #photoshop #mashup #morpher #direktor

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Natalie Portman pomiješana s Scarlettom Johanssonom #natalieportman #nathalieportman #scarlettjohansson #scarlettjohannsson #scarlettjohannson #scarletjohansson #facemix #actress #gesichtermix #mashup #morpher #photoshop

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Bono i Ed Sheeran pomiješani. #bono #bonovox # u2 #edsheeran #edsheran #singer #gesichtermix #facemix #morpher #mashup #celebritymashup #singersongwriter #musician #photoshop

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Emma Watson i Russell Brand pomiješani su #emmawatson #russellbrand #russelbrand #emmawhatson #gesichtermix #facemix #morpher #photoshop #mashup #comedian #actress #harrypotter #hermione

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Tom Cruise pomiješana s Johnom Travoltom #cruise #travolta #tomcruise #johntravolta #scientology #actor #photoshop #morpher #facemix #gesichtermix #mashup

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Barack Obama i Vladimir Putin spojili su se. Kosa od Obame. #obama #putin #barackobama #vladimirputin #president #facemix #gesichtermix #martinwoithe

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Sean Penn pomiješana s Leonardo DiCaprio #seanpenn #leonardodicaprio #leonardodecaprio #leonardodicabrio #shawnpenn #photoshop #actor #mashup #facemix #morpher #gesichtermix #dicaprio #leodicaprio

Post koji dijeli @ gesichtermix na

Možete vidjeti više od Gesichtermixovog rada na Instagramu.

Slijedite Marie Claire na Instagramu za najnovije vijesti, lijepe slike, smiješne stvari i inspiraciju POV.